USlim – ar tai veikia? Sukčiavimas? Nuomonės, ingredientai, kaina, kur įsigyti, vaistinė

USlim – Svorio metimas visada yra pirmasis sprendimas, kurį priimame naujiems metams, tačiau greitai, po kelių savaičių, atsisakome dietos ir mankštos ir grįžtame prie senų įpročių. Mes žadame pradėti lieknėti ir po Velykų, prieš vasarą, rugsėjį, po Kalėdų, pirmadienį. Bet mes juk niekada to nedarome.

Taip yra todėl, kad numesti svorio nėra lengva: tam reikia atsidavimo, atkaklumo ir atsidavimo, o mes dažnai nesilaikome tokio sudėtingo režimo.

Labiausiai tikėtina, kad norint pagaliau numesti svorio reikia šiek tiek išorinės pagalbos, kuri padės jūsų kūnui svorio metimo procese  . Ir ne, mes nekalbame apie brangias skrandžio susitraukimo operacijas ar negeriamus cheminius preparatus.

Pagalba, kurios mums reikia, yra USlim : natūralus papildas be kontraindikacijų, kuris specialiai padeda numesti svorio skatindamas ketozę. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte viską, ką apie tai reikia žinoti.

Kaip išmatuoti ir interpretuoti svorio būklę?

Suaugusiųjų kūno masės indeksas arba KMI

KMI – tai žmogaus svoris kilogramais, padalytas iš jo ūgio metrais kvadrato. Aukštas KMI gali rodyti didelį kūno riebalų kiekį, o žemas KMI – per mažą kūno riebalų kiekį. Norėdami apskaičiuoti savo KMI, žiūrėkite  KMI skaičiuoklę  . Savo KMI taip pat galite nustatyti ieškodami savo ūgio ir svorio šioje  KMI indekso diagramoje, išorinėje piktogramoje (nuoroda tik anglų kalba).

Ateik ir patikrink: DUO C&P.

 • Jei jūsų KMI yra mažesnis nei 18,5  , jūsų svoris yra per mažas.
 • Jei jūsų KMI yra nuo 18,5 iki 24,9  , jūsų svoris yra normalus arba sveikas.
 • Jei jūsų KMI yra nuo 25,0 iki 29,9  , jūs esate antsvorio diapazone.
 • Jei jūsų KMI yra 30,0 ar daugiau  , jūs esate nutukęs.

Svoris, didesnis nei svoris, laikomas sveiku tam tikram ūgiui, apibūdinamas kaip antsvoris arba nutukimas. Svoris, mažesnis už tam tikram ūgiui laikomą sveiką, laikomas per mažu svoriu  1  .

USlim

Kaip išmatuoti ūgį ir svorį pagal KMI

Norėdami apskaičiuoti KMI, turite išmatuoti ūgį ir svorį. Tiksliau matuoti aukštį metrais ir svorį kilogramais. Tačiau KMI formulė buvo pakoreguota pagal ūgį coliais ir svorį svarais. Šiuos matavimus galima atlikti gydytojo kabinete arba namuose naudojant matavimo juostą ir svarstykles.

Norėdami gauti daugiau informacijos, žr  . Apie suaugusiųjų KMI.

Kas yra USlim ir kam jis vartojamas

Sukurtas iš 100% natūralių ingredientų ir pagamintas JAV, USlim  skatina svorio metimą, pagreitindamas medžiagų apykaitą, sumažindamas alkio jausmą ir sukeldamas ketozę  – organizmo būklę, kuri skatina riebalų deginimą.

Visa tai nesusilpninant, o tiksliau suteikiant energijos tiek fiziškai, tiek protiškai, ir neverčiant laikytis griežtos dietos.

Kadangi ketozė sukelia svorio mažėjimą

Ketozė yra natūrali žmogaus organizmo metabolinė būsena. Ši būklė atsiranda, kai organizmui trūksta paprastų angliavandenių ir cukrų, kurie yra maistinės medžiagos, kurias organizmas paprastai naudoja energijai gaminti.

Kai gliukozė išsenka, kūnas yra priverstas ieškoti energijos kitur, o tada pradeda atakuoti kūno riebalų atsargas procese, vadinamame lipolize  , kurio metu kūnas naudoja riebalus energijai, tiesiogine prasme juos sudegindamas.

Norint sukelti ketozės būseną, paprastai reikalinga labai specifinė dieta, kuri apima drastiškai sumažinant visų maisto produktų, kuriuose yra paprastų angliavandenių ir cukrų  : grūdų ir jų darinių, krakmolingų daržovių  (pvz., bulvių, morkų ir moliūgų)  , vaisių  (nes juose gausu cukrus).. )  , ankštiniai augalai, saldainiai ir gazuoti gėrimai.

Kai kurios ketogeninės  (arba iš esmės ketogeninės)  dietos yra 21 dienos ketogeninė dieta, riebalų deginimo dieta, tisanoreica dieta, Life 120 dieta arba Paleo dieta. Šios dietos tikrai yra labai veiksmingos norint greitai ir efektyviai numesti svorio, tačiau jų laikytis labai sunku, nes jos yra ypač ribojančios  :  ne visi gali susidoroti su ilgu šių dietų nepriteklių.

Be to, per pirmąsias kelias dietos savaites ketogeniniai režimai turi tam tikrą šalutinį poveikį, pvz., nuolatinį alkį ir energijos netekimą, todėl daugelis klientų priverčia mesti dietą.

Kaip veikia USlim sistema ?

USlim sukelia ketozės būseną, nereikalaujant labai ribojančios ir visiškai be angliavandenių dietos.

Taip yra dėl  unikalaus natūralių ingredientų derinio,  paskirstyto dviejose kapsulėse: šis  natūralių ekstraktų, vitaminų ir mikroelementų mišinys  veikia sinergiškai, kad  maksimaliai degintų riebalus, taigi ir mestų svorį.

Be to, USlim sudedamosios dalys :

 • ilgainiui pagreitinti medžiagų apykaitą,  kad svoris negrįžtų iš karto pasibaigus vartojimo ciklui;
 • padėti kovoti su šalutiniu dietų poveikiu,  sumažinti alkio jausmą ir paveikti jūsų psichinę savijautą  , todėl jaučiatės energingesni, laimingesni ir susikaupę;
 • stiprina  imuninę sistemą  .
USlim

Kam tinka USlim sistema ?

USlim tinka įvairaus amžiaus ir gyvenimo būdo vyrams ir moterims  , norintiems numesti svorio, bet negalintiems pernelyg griežtų dietų.

USlim ingredientai

 • Imbiero ekstraktas  , priešuždegiminis prieskonis,  skatinantis virškinimą ir greitinantis medžiagų apykaitą  . Vienas tyrimas parodė, kad imbiero įtraukimas į dietą  skatina svorio mažėjimą, pagerina kūno sudėtį ir padeda sumažinti cholesterolio kiekį  (  šaltinis  ). Be to, imbieras  skatina sotumo jausmą ir mažina streso hormono kortizolio gamybą  .
 • Guaranos ekstraktas  ,  greitinantis medžiagų apykaitą ir virškinimą  bei skatinantis lipolitinių fermentų, kurie  degina riebalus , gamybą  . Vienas tyrimas parodė, kad guaranos ekstrakto papildymas padėjo keliems žmonėms sumažinti klubų apimtį ir subalansuoti trigliceridų kiekį kraujyje (  šaltinis  ). Be to,  guarana yra panacėja nuotaikai ir psichinei gerovei  (  šaltinis  ): ji taip pat neatsitiktinai naudojama depresijai gydyti ir mokinių koncentracijai gerinti. Be to, guarana padeda  kontroliuoti alkio stimulą, pirmiausia veikdama nervinį alkį.
 • Kofeinas  – medžiaga, kuri  skatina riebalų deginimą, greitina medžiagų apykaitą ir valo kepenis  . Viename tyrime nustatyta, kad kofeinas naudingas šalinant kūno riebalus, ypač aplink juosmenį (  šaltinis  ), o kitame tyrime buvo tiriamas jo poveikis  blogojo cholesterolio (MTL) mažinimui  ir gerojo cholesterolio  (DTL) didinimui  (  šaltinis  ). Kofeinas taip pat veikia psichikos lygmeniu, išlikdamas energingesnis, aktyvesnis ir susikaupęs, taip pat padeda sumažinti alkio jausmą.
 • Magnis  – mineralas,  palaikantis riebalų, baltymų ir cukrų apykaitą  . Magnis ramina nervų sistemą,  taip kovodamas su nemiga ir nerviniu alkiu  ,  energizuoja protą, suteikdamas jam jėgų. Be to, magnis padeda surišti kalcį dantyse ir kauluose bei pasisavinti vitaminus.
 • L-lizinas  , viena iš nepakeičiamų aminorūgščių, svarbi  imuninės sistemos veiklai gerinti, nerimui ir stresui mažinti, kalcio surišimui skatinti  , taigi kaulų ir dantų sveikatai skatinti.
 • L-glutaminas  , amino rūgštis, kuri  apsaugo nuo raumenų masės praradimo  ir taip apsaugo nuo nuovargio ir silpnumo numetus svorio. Be to, glutaminas  palaiko imuninę sistemą, padeda detoksikuoti organizmą ir veikia kaip antioksidantas  .
 • Kalcis  – mineralas, būtinas  stipriems dantims ir kaulams palaikyti,  taip pat  kovoti su nerimu ir stresu  (taigi ir nerviniu alkiu)  , padedantis įsisavinti maistines medžiagas ir  skatinantis raumenų vystymąsi .

„USlim“ pranašumai

Unikali USlim formulė veikia jūsų kūną apvaliai:

 • skatina ketozę  , taigi ir riebalų deginimą, todėl mažėja svoris;
 • neleidžia susidaryti naujam riebaliniam audiniui  ;
 • neutralizuoja raumenų masės praradimą, todėl  palaiko kūno stangrumą  ;
 • normalizuoja kraujo rodiklius  ;
 • padeda  išvalyti organizmą  nuo toksinų ir skysčių pertekliaus, taip sumažinant celiulito riziką;
 • palaiko imuninę sistemą;
 • palaiko kaulų sveikatą;
 • sumažina alkio jausmą;
 • skirtingai nei dietos  , tai leidžia jaustis energingiems ir laimingiems.

Šis poveikis leidžia greitai ir stabiliai mesti svorį, neatsisakant įvairios ir skanios dietos, nepakenkiant organizmui stipraus streso, be aukų ir be šalutinio poveikio.

USlim : ateik pas mus

USlim pakuotėje yra  dvi lizdinės plokštelės su dviejų tipų kapsulėmis, kurias reikia vartoti vienu metu 30 minučių prieš pagrindinį valgį.

Taigi, tarkime:

 • viena mėlyna ir viena geltona kapsulė 30 minučių prieš pietus;
 • viena mėlyna ir viena geltona kapsulė 30 minučių prieš pietus.

Kiek laiko turėtum jį naudoti?

USlim ciklas trunka 30 dienų.

Bet kuriuo atveju papildą galite vartoti dar ilgiau, tiek siekdami dar svarbesnių svorio rezultatų, tiek palaikyti savo organizmo sveikatą.

Kiek laiko užtruks, kol pamatysite pirmuosius rezultatus?

Kaip ir vartojant visus papildus, USlim rezultatai skiriasi nuo žmogaus iki žmogaus.

Vartotojai patvirtina, kad po gydymo matomi nuostabūs rezultatai  : jums net nereikia svertis, kad suprastumėte, kiek svorio numetėte.

Be to,  iš karto pajusite pagerėjusį bendrą kūno savijautą  :  jausitės kupini energijos ir geros savijautos, o jūsų kūnas stiprės diena iš dienos.

USlim

Ar USlim sistema saugi?

Papildas pagamintas JAV, naudojant tik grynus, natūralius augalinius ingredientus ir aukščiausios kokybės ingredientus  , buvo kliniškai išbandytas ir turi geros gamybos praktikos sertifikatą.

Be to,  USlim yra be GMO ir glitimo,  todėl tinka ir jautriems glitimo žmonėms.

Ar USlim turi kokių nors šalutinių poveikių?

Būdamas 100% natūralus produktas,  USlim neparodė jokių kontraindikacijų ar šalutinių poveikių.

Venkite jo vartoti tik tuo atveju, jei esate alergiškas vienai iš sudedamųjų dalių, ir kreipkitės į gydytoją, jei esate nėščia, maitinate krūtimi arba vartojate tam tikrus vaistus.

Kur nusipirkti Uslim

„ U Slim “ gamintojas nusprendė palikti tik tiesioginio pardavimo kanalą, kad apsaugotų vartotoją tiek nuo pavojingų priedo imitacijų, tiek nuo priemokų, kurias pardavėjai taikytų kainai.

Dėl šios priežasties „  U Slim“ galima įsigyti tik oficialioje gamintojo svetainėje  , jo negalima rasti vaistinėse, vaistinėse ar elektroninėse parduotuvėse.

Kiek kainuoja USlim

Tačiau jei perkate šiandien, galite pasinaudoti  mūsų skaitytojams skirtu specialiu pasiūlymu  ir sumokėti už paketą -50% nuo įprastos kainos.

Parašykite komentarą