Intenskin – ar tai veikia? Sukčiavimas? Atsiliepimai, forumas, vaistinė, kaina, kur nusipirkti

Ieškote informacijos apie  Intenskin kremą nuo raukšlių ir depigmentaciją ? Šiame straipsnyje rasite viską, ką reikia žinoti apie jo  sudėtį  ,  savybes  , taikymo būdą ir  kainą  , taip pat galite perskaityti   jau naudojusių atsiliepimus .

Kovoti su   senėjimo požymiais   visada sunku. Bėgant metams, pirmieji matomi laikui bėgant atsirandantys padariniai ypač išryškėja   veide  : atsiranda   pirmosios dėmės  , oda pabąla,     skruostikaulius ir lūpas pradeda užimti smulkios raukšlės .

Laimei,   su šiais daug nesaugumo keliančiais trūkumais   galima kovoti naudojant naujovišką   veido kremą  Intenskin   .

Patikrinti: Beauty Age Complex.

Šiame straipsnyje sužinosite apie visas   Intenskin kremo  savybes, jo savybes, naudą odai ir kaip jį įsigyti  oficialioje svetainėje .

>>>-50% Kaina – Oficiali Svetainė<<<

Kas yra hipopigmentacija?

Hipopigmentacija yra odos spalvos praradimas dėl genetikos, sveikatos būklės ar sužalojimo. Tai gali paveikti žmones nuo gimimo arba išsivystyti vėliau.

Asmens, turinčio hipopigmentaciją  , odos spalva gali nebūti  visame kūne, oda yra šviesesnė nei tikėtasi arba gali būti neryškios šviesios ir tamsesnės odos vietos. Taip atsitinka, kai pažeidžiami melanocitai – ląstelės, gaminančios melaniną. Kai melanino gamyba sumažėja tam tikrose vietose arba visame kūne, prarandama odos spalva.

Dažniausios hipopigmentacijos priežastys yra ( įtraukti Patikimas šaltinis ):

Šiame straipsnyje sužinosite apie įvairius hipopigmentacijos tipus ir jų priežastis.

>>>-50% Kaina – Oficiali Svetainė<<<

Intenskin

Kas čia?

Norint suprasti hipopigmentaciją , naudinga žinoti, kaip oda paprastai įgauna spalvą. Melanocitai yra pigmentinės ląstelės, gaminančios melaniną. Melaninas yra baltymas, suteikiantis odai, plaukams ir akims pigmentą arba spalvą.

Pigmento kiekis žmogaus odoje priklausys nuo genetinių veiksnių ir saulės poveikio. Tačiau kai kuriems žmonėms pigmentacijos sutrikimai gali turėti įtakos odos tamsumui ar šviesumui.

Jei melaniną gaminančios ląstelės yra pažeistos arba turi neįprastų genetinių savybių,  tai gali turėti įtakos  melanino gamybai ir odos spalvai. Tai gali sukelti hipopigmentaciją, pigmento ar odos spalvos praradimą. Šis spalvos praradimas gali atsirasti visame kūne arba dėmėmis. Pleistrų dydis ir forma gali labai skirtis.

Hipopigmentacija gali turėti įtakos bet kokios spalvos odai, tačiau ji gali būti labiau pastebima žmonėms su tamsesne oda dėl kontrasto tarp jų natūralios odos spalvos ir baltų dėmių. Žmonės su tamsesne oda taip pat gali būti labiau linkę į hipopigmentaciją po uždegiminės reakcijos.

Kas yra Intenskin, kam jis skirtas ir kaip jis veikia

Intenskin   yra   senėjimą stabdantis veido kremas   , tinkantis   kovoti su  senėjimo požymiais, įskaitant dėmes, prastą spalvos vienodumą ir raukšles. Dėl savo sudedamųjų dalių jis ne tik padaro odą daug skaistesnę ir šilkinę, o tai suteikia tiesioginį estetinį efektą, bet ir gali   paskatinti kolageno  , pagrindinio veido baltymo, kuris užpildo epidermį,   gamybą. mažina raukšles ir spalvos pasikeitimą  .

Kiek ml yra pakuotėje?

Vienoje  Intenskin kremo nuo senėjimo pakuotėje  yra  50 ml  produkto.

>>>-50% Kaina – Oficiali Svetainė<<<

Intenskin veido kremas: ingredientai – sudėtis

Šioje pastraipoje išsamiai apibūdinsime   Intenskin kremo nuo dėmių sudėtį  .

Pagrindinės  Intenskin sudedamosios dalys yra erškėčių  (   Silybum   marianum  )  ir   ropių ekstraktas   (  Brassica rapa  ). Čia yra šių ingredientų savybės išsamiau.

Cardo Marian

Pieninis usnis – augalas, turintis   svarbų estetinį poveikį, padedantis kovoti su senėjimo požymiais  .

Teigiamas pieno usnio ekstrakto poveikis siejamas su   Silymarinu  , natūraliu trijų flavonoidų mišiniu: silibinu, silikristinu ir silidianinu, santykiu 3:1:1. Šis mišinys pasirodė esąs   puikus senėjimą stabdantis agentas  , nes jis gali   atremti saulės spindulių daromą žalą  .

Naujausi tyrimai patvirtino ne tik tai, kad šios pagalbinės medžiagos, esančios pieno usnio ekstrakte, gali neutralizuoti   UVB spindulius,   bet ir   UVA spindulius  , kurie yra tokie pat pavojingi, jei vartojami blogai kontroliuojamu būdu.

Visų pirma, tyrimai rodo, kad silimarinas gali būti susijęs su fotosenėjimo procesų moduliavimu, neutralizuodamas ultravioletinių spindulių poveikį.

Be to, pieno usnio ekstraktas pasižymi nepaprastomis   drėkinamosiomis savybėmis  . Tyrimas parodė teigiamą losjono naudojimo poveikį odos drėkinimui, lyginant bazinį kremą (kontrolinį) su kremu, praturtintu pieninio usnio ekstraktu.

Oda, padengta grietinėle, kurioje yra pieno usnis, pasižymėjo ne tik didesne drėgme, bet ir   mažesniu vandens netekimu per epidermį  .

Visos šios pieno usnio ekstrakto savybės buvo paimtos ir patvirtintos kitame tyrime, apibendrinančiame jo savybes.

>>>-50% Kaina – Oficiali Svetainė<<<

Intenskin

Ropių ekstraktas

Ropės ir visos daržovių, kurioms jos priklauso (Brassicaceae) naudą žino dietologai ir mitybos specialistai visame pasaulyje. Šiose daržovėse iš tikrųjų yra labai daug antioksidantų ir vitaminų, naudingų kovojant su oksidaciniu stresu ir optimizuojant medžiagų apykaitą.

Tačiau vitaminai ir antioksidantai taip pat gali dalyvauti įvairiuose su estetine odos išvaizda susijusiuose procesuose, kaip tai daroma su ropių ekstraktu.

Neseniai atliktas tyrimas įvertino ropių ekstrakto veiksmingumą   mažinant dažymą  kontroliuojant reakcijas, dėl kurių susidaro melaninas. Rezultatai parodė, kad   ropių ekstraktu apdorota oda   ne tik   gamina mažiau melanino  , bet   ir tolygiai paskirstė jį   ant odos.

Kitaip tariant, mokslininkai įrodė, kad ropių ekstraktas veiksmingai pašviesina odą ir mažina senėjimo netobulumus, tokius kaip hiperpigmentacija.

>>>-50% Kaina – Oficiali Svetainė<<<

Intenskin kremo privalumai

Remiantis tuo, kas išdėstyta pirmiau, pagrindinius Intenskin pranašumus galima apibendrinti taip:

  • Giliai drėkina   odą ir apsaugo nuo vandens praradimo;
  • apsaugo odą nuo UVA ir UVB spindulių  ;
  • sumažina tamsių   dėmių susidarymą ant odos;
  • palaiko   kolageno gamybą  .

Kiek laiko užtrunka norint gauti rezultatus?

Pirmieji   efektai   , susiję su Intenskin tepimu ant veido odos, matomi   skirtingu metu  , priklausomai nuo žmogaus. Prieš įvertinant kremo efektyvumą, rekomenduojama sunaudoti bent visą pakuotės turinį.

Intenskin kremas nuo senėjimo: kaip jį naudoti?

Intenskin rekomenduojama tepti veido odą   du kartus per dieną  : ryte ir vakare, po įprasto odos valymo. Nedidelį kiekį priemonės užtepkite ant viso veido ir   pirštų galiukais masažuokite  , aprašydami   subtilius apskritimus   , kol balzamas visiškai susigers.

Intenskin kontraindikacijos ir šalutinis poveikis

Dėl subalansuotos sudėties ir   Intenskin, pagrįsto natūraliais ingredientais, nėra didelių kontraindikacijų  . Tačiau patartina   atidžiai perskaityti produkto sudėtį  ir vengti jo naudoti esant padidėjusiam jautrumui ar alergijai vienai iš sudedamųjų dalių.

>>>-50% Kaina – Oficiali Svetainė<<<

Intenskin yra veido kremas ir   netinka paakių zonos priežiūrai  .

Intenskin

Ar produktas saugus?

Dėl savo sudėties   , pagrįstos natūraliais ingredientais   , ir   griežtų bandymų   , kuriuos jis atlieka prieš pateikiant jį į rinką, galima teigti, kad   Intenskin  yra   saugus losjonui .

Intenskin: apžvalgos, komentarai ir forumas

 „Intenskin“  nuomonės  ir  atsiliepimai , taip pat komentarai  , palikti  forumuose  , paprastai yra   labai palankūs  . Klientai ypač vertina   kremo konsistenciją  , taip pat   matomą poveikį reguliariai naudojant  . Estetinė losjono nauda yra akivaizdi ir natūrali: oda atrodo putli ir atrodo jaunesnė, nereikia kosmetologo.

Kokia kaina ir kur nusipirkti Intenskin kremą

Intenskin  galima įsigyti tik   oficialioje pardavėjo svetainėje  , kurią galite rasti čia, svetainėje spustelėję reklamjuostę. Kaina šiuo metu su nuolaida -50% nuo bazinės kainos.

>>>-50% Kaina – Oficiali Svetainė<<<

Parašykite komentarą