„Keto Bullet“ apžvalga ir nuomonės: ar kava veikia? Sukčiavimas?

Keto Bullet Kava yra 100% natūralus maisto papildas svorio netekimui, padedantis organizmui greitai įgyti ketozės būseną. Ir tai nesukelia jokių neigiamų šalutinių poveikių, alergijų ar kontraindikacijų, susijusių su keto dieta .

Visų pirma, mes stengsimės suprasti, ar „Keto Bullet“ tikrai veikia, o tada pasiūlysime, ką sako internete rastos apžvalgos ir nuomonės, kur jį nusipirkti ir kaip jį naudoti, kad nepirktumėte to, kas neveiks būti mums naudingi.

Kas yra ketogeninė dieta?

Žmonės dažnai praneša apie blogą burnos kvapą pasiekę visišką  ketozę  .

„KetoBullet“ naudojimo poveikis

Tai iš tikrųjų dažnas šalutinis poveikis. Daugelis žmonių, besilaikančių ketogeninės dietos ir panašių dietų, tokių kaip  Atkinso dieta,  praneša, kad jų kvapas kvepia vaisiais.

Taip yra dėl padidėjusio ketonų kiekio. Konkretus kaltininkas yra acetonas, ketonas, išsiskiriantis iš organizmo per šlapimą ir kvėpavimą ( 4 ).

Nors šis kvėpavimas gali būti netinkamas jūsų socialiniam gyvenimui, tai gali būti teigiamas jūsų mitybos ženklas. Daugelis ketogeninių dietų laikosi dantų kelis kartus per dieną arba naudojasi guma be cukraus, kad išspręstų šią problemą.

Jei naudojate kramtomąją gumą ar kitas alternatyvas, pavyzdžiui, gėrimus be cukraus, patikrinkite angliavandenių etiketę. Jie gali padidinti cukraus kiekį kraujyje ir sumažinti ketonų kiekį.

Kas yra ketozė ir kaip ji veikia svorio netekimą?

Maistas yra pagrindinis organizmo energijos šaltinis, o trys pagrindinės maistinės medžiagos maistu aprūpina organizmą šia energija. Tai angliavandeniai, riebalai ir baltymai. Paprastai po valgio jūsų kūnas pirmiausia suskaido angliavandenius iš maisto, paskui riebalus ir baltymus. Ketozė yra natūrali medžiagų apykaitos būsena, atsirandanti, kai organizmas neturi pakankamai angliavandenių (arba gliukozės) energijai, todėl degina riebalus.

Ketozė atsiranda, kai angliavandenių suvartojama   mažai. Kai jūsų kūnas skaido riebalus, jis gamina rūgštį, vadinamą  ketonais  arba ketoniniais kūnais, kurie tampa pagrindiniu jūsų kūno ir smegenų energijos šaltiniu.

„KetoBullet“ naudojimo poveikis

Kadangi ketozė keičia jūsų medžiagų apykaitą ir naudoja riebalus kaip energiją, jūsų kūnas gali deginti riebalus greičiau. Vertimas? Svorio metimo tikslą galite pasiekti anksčiau, nei visai neribodami angliavandenių.

Kaip efektyviai pasiekti ketozę?

Gauti savo kūno ketozę ir tada ją išlaikyti nėra lengva. Turėsite rimtai sumažinti angliavandenių suvartojimą, suvalgydami ne daugiau kaip 20–50 gramų (g) per dieną angliavandenių, kad ten patektumėte ir pasiliktumėte. Pavyzdžiui, vienoje vidutinėje kriaušėje yra 26 gramai angliavandenių, ir net maiste, kuriame paprastai nėra daug angliavandenių, pvz., Nekrakmolinguose riešutuose ir daržovėse, yra nedidelis kiekis angliavandenių, todėl ribokite arba venkite jų laikydamiesi šio plano.

Jei  laikotės  keto dietos , jums reikės baltymų, tačiau turėtumėte apriboti suvartojimą iki maždaug 20 procentų visų dienos kalorijų. (  1  ) Tai svarbu, nes kai suvalgote daugiau baltymų nei jums reikia, organizmas baltymų perteklių paverčia angliavandeniais per procesą, vadinamą gliukoneogeneze. Šis procesas išstumia jūsų kūną iš ketozės.

Protarpinis badavimas  yra dar vienas būdas pasiekti ketozę. Tai rodo ne dienas be maisto, o protarpinį badavimą. Galite valgyti aštuonias valandas, o paskui pasninkauti 16 valandų arba kelias dienas laikytis mažai kalorijų turinčios dietos (apie 1200 kalorijų per dieną, jei esate moteris, ir 1500 kalorijų per dieną, jei esate vyras). Kai valgote mažiau maisto, jūsų kūnas sunaudoja daugiau riebalų.

Be to, galite pasikalbėti su savo gydytoju apie priedų, tokių kaip egzogeniniai ketonai, pridėjimą   , kad jūsų kūnas patektų į ketozės būseną, teigiama  2017 m. Spalio mėn. Žurnale „Frontiers in Physiology“ paskelbtame tyrime   .

Keto kulka

Kas yra „Keto Bullet“ ir kaip jis veikia?

„Keto Bullet“ yra specialiai sukurta formulė, padedanti žmonėms, norintiems sulieknėti ar išlaikyti formą.

Jo formulė yra specifinė tam, kad galėtų detoksikuoti organizmą, slopinti apetitą, kartu suteikdama energingą sprinto degindama riebalus, gerindama vandens susilaikymą ir net nuotaiką, skatindama dopamino gamybą.

„Keto Bullet“ iš esmės yra maisto papildas. Jo užduotis yra palaikyti svorio metimą žmonėms, kurie jį vartoja, ir tai daro paversdamas riebalus energija.

Kaip jau minėjome, tai gėrimas, kurio pagrindinis ingredientas yra aktyvuota anglis. „Keto Bullet“ milteliai, ištirpinti vandenyje, sukuria gėrimą, kuris savo išvaizda ir skoniu primena latte.

Milteliai yra vienos dozės maišeliuose, uždarytuose vienas po kito. Kiekviename maišelyje yra 100 g miltelių ir jis atitinka vieną porciją.

Kai reguliariai vartojate „Keto Bullet“, jūsų kūnas gauna įvairių privalumų , turinčių įtakos keliems aspektams:

  • sumažina alkio jausmą – taip sumažinsite maisto paieškas, taigi ir numesite svorio
  • turi veiksmingą detoksikacinį poveikį – visi toksinai ir atliekos bus fiziologiškai pašalinti, kad jūsų kūnas būtų lengvesnis, kad įvairūs organai galėtų geriau veikti
  • jis suteikia daugiau jėgų ir energijos visam kūnui – kai kūnas gerai dirba ir nėra apkrautas riebalų pertekliumi bei toksinais, jis yra energingesnis ir kupinas gyvybingumo.
Keto kulka

Kavos „Keto Bullet“ ingredientai

Šiai specialiai lieknėjimo dietai naudojami šie ingredientai:

  • Cikorija – medžiaga, kurios veikimas veikia poodinius riebalus ir patinimą dėl vandens susilaikymo. Jo veikimas taip pat turi įtakos odos būklei, kuri, nors ir numeta daug kilogramų, visada išlieka stangri ir kompaktiška 
  • MCT aliejus – medžiaga, kurios veikimas veikia poodinius riebalus ir patinimą dėl vandens susilaikymo. Jo veikimas taip pat turi įtakos odos būklei, kuri, nors ir numeta daug kilogramų, visada išlieka stangri ir kompaktiška
  • Kokosų minkštimo ekstraktas – skatina riebalų ląstelių dalijimąsi. Šis procesas gali vykti augant leptinui, kuris yra hormonas, kurio funkcija yra riebalinių ląstelių skaidymas.
  • Chromo pikolinatas – Šis elementas gali sutrikdyti medžiagų apykaitą, padidindamas jį 3-4 kartus greičiau nei įprastai. Tai leidžia ištirpinti riebalų sankaupas, ypač vadinamosiose kritiniai taškai, tokie kaip pilvas, sėdmenys, klubai ir kojos. Dėl savo veiksmų net ir ilsėdamiesi numesite svorio, nes padidės sudegintos kalorijos.

Kaip „Keto Bullet“ padeda numesti svorio?

Atsakymas į šį klausimą yra ingredientų sąraše. Taip, nes jie, veikdami kartu, sukelia lieknėjimo efektą. Jie veikia riebalus, paversdami juos energija, kuri naudojama įvairioms medžiagų apykaitos funkcijoms, kurios natūraliai pagreitėja ir todėl reikalauja daugiau energijos. O esant greitam metabolizmui, jis automatiškai numeta svorio. Todėl natūraliai, to nežinodami, galime be pastangų numesti svorio.

Tačiau „ KetoBullet“ sukuriamas poveikis yra ne tik svorio metimas be rūpesčių, nes, kaip minėjome, šis priedas padidina geros nuotaikos hormono dopamino gamybą. Tai reiškia teigiamą požiūrį į tokį subtilų ir sunkų laikotarpį, kaip svorio metimas, ypač kai reikia numesti tiek daug kilogramų, o kelias atrodo per ilgas.

Keto kulka

Kaip naudoti

Maisto papildą „ Keto Bullet “ naudoti labai paprasta, tiesiog paimkite du arbatinius šaukštelius (arba šaukštą sriubos) miltelių, esančių maišeliuose, ir supilkite į stiklinę verdančio vandens arba, jei norite, stiklinę šilto pieno . Šiuo metu gerai išmaišykite, kad milteliai gerai ištirptų. Belieka tik mėgautis skaniu gėrimu, gaunamu ruošiant.

Kalbant apie dozavimą, „Keto Bullet“ reikia gerti vieną kartą per dieną, geriausia ryte kartu su pusryčiais. Gydymas turi būti kartojamas mėnesį.

Kaina ir kur nusipirkti „KetoBullet“ priedą:

Jei norite įsigyti originalų „Keto Bullet“ maisto papildą, sekite oficialius gamintojo pateiktus pardavimo kanalus. „Keto Bullet“ nerasite vaistinėje ar plytų parduotuvėje, tačiau nusipirkti galite tik apsilankę oficialioje svetainėje .

Čia rasite visą produkto aprašymą, o puslapio apačioje – užsakymo formą, kurią turėsite užpildyti visa pristatymui naudinga informacija.

Išsiuntęs užsakymą, operatorius susisieks su jumis, kad patvirtintų užsakymą ir gautų papildomos informacijos apie prekę.

Tų, kuriems pavyko numesti svorio naudojant „Keto Bullet“, nuomonės ir apžvalgos

„Keto Bullet“ yra didžiulė sėkmė parduodant internetu. Daugelis žmonių pasirenka tai kaip sąjungininkę savo svorio metimo kelionėje, turėdami didelę naudą. Puikus skonis ir jausmas mėgaujantis gaivinančia kava su pienu labai padeda tęsti gydymą, neatbaidant. Kai tik pradedate matyti pirmuosius rezultatus, kelias nusileidžia.

Be lengvo ir malonaus vartojimo, taip pat yra energijos pliūpsnis, kurį gaunate reguliariai vartodami šį priedą, jėgos ir gyvybingumo, kurie padės judėti sunkiu svorio metimo keliu. Kai kurie žmonės, kuriems buvo malonu išbandyti „Keto Bullet“ efektyvumą, pasidalino savo patirtimi, perskaitykime keletą iš jų kartu:

„Aš visada buvau liekna, tačiau paskutinis nėštumas man paliko tiek daug kilogramų ir, nepaisant daugelio dietų, man niekada nepavyko numesti svorio, negalėjau pakęsti per daug aukų ir aukų. Taigi nusprendžiau išbandyti kitą metodą, išgirdau apie svorio metimo papildus ir pradėjau ieškoti tokio, kuris man padėtų. Iš daugelio nusprendžiau pasirinkti „KetoBullet“, nes buvau įsitikinusi ingredientų sudėtimi. Visi jie yra natūralūs, o mane papildomai įtikino aktyvuota anglis ir kokosas. Tada aš pateikiau užsakymą ir laukiau tik kelių dienų pristatymo, kuris įvyko sutartą dieną. Aš iškart pradėjau vartoti „ Keto Bullet“pusryčiams. Tai skonis puikus! Jau po pirmos savaitės pradėjau matyti pagerėjimą: buvau labiau suglebęs, o kilogramai nukrito taip, lyg nieko nebūtų nutikę. Nėra daug ką sugrįžti prie savo mylimo svorio, aš tai darysiu, kol pasieksiu savo tikslą. Galų gale galiu būti patenkintas savo pirkiniu ir tikrai rekomenduoju, tai veikia! “

Keto kulka

Santrauka

„ Keto Bullet“ dėka galėsite numesti svorio nespaudžiant griežtų dietų ar varginančių treniruočių sporto salėje, visada šypsositės, o kilogramai kris nieko neatsisakydami. Priešingai nei nutinka įprastose svorio metimo situacijose, jūs tikrai neprarasite geros nuotaikos, kuri visada lydės jus kelionės metu, todėl jūsų dienos bus geresnės. Taip yra todėl, kad „ Keto Bullet“ skatina dopamino, kuris, kaip visi žinome, yra laimės hormonas, gamybą ir leidžia mums išlaikyti aukštą nuotaiką. Be to, „Keto Bullet“ yra labai malonaus skonio, todėl kasdien jį vartoti bus maloni rutina.

1 komentaras apie “„Keto Bullet“ apžvalga ir nuomonės: ar kava veikia? Sukčiavimas?”

Parašykite komentarą