Gluconix, sukčiai? Neigiamos nuomonės, forumas, vaistinė, kaina, kur nusipirkti

Kapsulės Gluconix diabetui skirtas papildas, naudojamas diabetu sergančių pacientų gliukozės kiekiui kraujyje kontroliuoti. Juose yra veikliosios medžiagos, kuri padeda padidinti ląstelių jautrumą insulinui ir reguliuoja cukraus kiekį organizme.

Kas vis dėlto yra diabetas?

Visi yra girdėję apie diabetą . Tai viena iš labiausiai paplitusių lėtinių ligų pasaulyje, o susirgimų vis daugėja. Tačiau dauguma žmonių iki galo nesuvokia, kas tai sukelia ir kaip tai veikia kasdienį gyvenimą. Daugelis žmonių mano, kad ši liga nėra rimta, nes ji tokia dažna. Tačiau negydomas diabetas gali sukelti  širdies ligas  , regėjimo praradimą ir net galūnių amputaciją.

Paprasčiausia diabetas (oficialus pavadinimas) yra grupė sutrikimų, dėl kurių žmonių kraujyje yra didesnis nei įprasta cukraus arba gliukozės kiekis. Gliukozė gaunama iš baltymų, angliavandenių ir riebalų, kuriuos valgote ir geriate, taip pat iš kepenų, kurios gamina ir kaupia šią medžiagą.

Jei viskas vyksta pagal planą, kasa išskiria hormoną, vadinamą insulinu, kuris padeda perkelti gliukozę iš kraujotakos į tam tikras kūno ląsteles energijai gauti. Tačiau jei jūsų organizmas  atsparus insulinui  arba jo negamina pakankamai, gliukozė įstrigs kraujyje. Tada gydytojas pasakys, kad jūsų cukraus kiekis kraujyje yra didelis. Laikui bėgant, per didelis cukraus kiekis kraujyje sukelia  uždegimą  ir kitas rimtas sveikatos problemas.

Apie 30 milijonų žmonių Jungtinėse Valstijose serga cukriniu diabetu, tačiau beveik ketvirtadalis jų apie tai nežino. Pažiūrėkime atidžiau.

Patikrinkite: Gluconol , Inspilar , Diaform+

Gluconix

Dažniausi diabeto tipai

Yra keletas skirtingų  diabeto tipų  ir kiekvienas turi savo priežastis. Svarbu tiksliai diagnozuoti, kokia ligos forma sergate, nes gydymas skirsis priklausomai nuo ligos tipo. Štai pagrindiniai dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti:

Prieš diabetą

Jei kieno nors cukraus kiekis kraujyje yra didesnis nei įprasta, bet nepakankamai aukštas, kad būtų diagnozuotas  2 tipo diabetas  , tai laikoma  prediabetu  . Tai reiškia, kad jūsų A1C kraujo tyrimo rezultatas yra nuo 5,7% iki 6,4%. Ligų kontrolės ir prevencijos centrų (CDC) duomenimis, daugiau nei trečdalis suaugusiųjų Jungtinėse Valstijose turi prediabetą ir dauguma jų apie tai nežino.

Tai yra problema, nes žmonėms, sergantiems prediabetu, yra didesnė rizika susirgti 2 tipo cukriniu diabetu. Laimei, prediabetą galima pakeisti: dažnai skiriami pratimai ir mitybos pokyčiai, siekiant sumažinti cukraus kiekį kraujyje ir sumažinti riziką. Kai kuriais atvejais gydytojas taip pat gali skirti metformino – cukraus kiekį kraujyje mažinančio vaisto, kuris padeda išvengti 2 tipo ligos.

Jums gresia prediabetas, jei:

 • Jūsų vienas iš tėvų arba brolių ir seserų serga 2 tipo cukriniu diabetu
 • Ar kada nors sirgote gestaciniu diabetu?
 • Jie yra 45 metų ir vyresni
 • Jie turi antsvorio
 • Jie nėra fiziškai aktyvūs bent tris kartus per savaitę.

Kas yra Gluconix ir kam jis skirtas?

Gluconix kapsulės nuo diabeto yra farmacinis produktas, sukurtas padėti diabetikams susidoroti su šia liga. Jame yra veikliosios medžiagos, kuri padeda reguliuoti gliukozės kiekį kraujyje ir didina ląstelių jautrumą insulinui. Gluconix kapsulės gali padėti kontroliuoti diabetą.

Paskirtis

 • Jei Jums diagnozuotas 2 tipo cukrinis diabetas: Jūsų gydytojas gali rekomenduoti Gluconix kapsules gliukozės kiekiui kraujyje reguliuoti, ypač jei dieta ir mankšta nepasiekia reikiamo kiekio.
 • Kaip papildomas vaistas: Jūsų gydytojas gali skirti Gluconix kapsulių kaip papildomą gydymą kitais hipoglikeminiais vaistais, tokiais kaip insulinas ar kitos hipoglikeminės tabletės.
 • Norint nedelsiant padidinti gliukozės kiekį kraujyje: Gluconix kapsules galima naudoti laikinai padidėjus cukraus kiekiui kraujyje, kurį sukelia stresas, liga ar kiti veiksniai, padedantys greitai sumažinti gliukozės kiekį iki pageidaujamo lygio.
Gluconix

Kaip veikia Gluconix ?

Gluconix kapsulėse yra veikliosios medžiagos, kurios veikimo mechanizmas yra padėti diabetu sergantiems pacientams kontroliuoti gliukozės kiekį kraujyje.

Pagrindinė Gluconix kapsulių veiklioji medžiaga yra gliukonatas. Gliukonatas padidina organizmo ląstelių jautrumą insulinui – hormonui, reguliuojančiam cukraus kiekį kraujyje. Ląstelių jautrumo insulinui padidinimas padeda joms efektyviau panaudoti gliukozę kraujyje, o tai padeda sumažinti cukraus kiekį kraujyje.

Be to, Gluconix kapsulės taip pat gali turėti įtakos gliukozės įsisavinimo žarnyne procesams ir glikogeno sintezei – gliukozę kaupiančios kepenyse ir raumenyse. Tai taip pat padeda sumažinti gliukozės kiekį kraujyje.

Gluconix ingredientai (sudėtis)

Gluconix kapsulėse diabetikams yra šios sudedamosios dalys, kurių kiekviena turi skirtingą poveikį gliukozės kiekiui kraujyje:

 • Gymnema lapų ekstraktas: Gymnema (Gymnema sylvestre) yra žinomas dėl savo antidiabetinių savybių ir gebėjimo sumažinti gliukozės kiekį kraujyje. Tyrimai parodė, kad Gymnema lapų ekstraktas gali pagerinti glikemijos kontrolę pacientams, sergantiems 2 tipo cukriniu diabetu.
 • Cikorijos šaknų ekstraktas: Cikorijoje (Cichorium intybus) yra inulino, kuris gali padėti sumažinti gliukozės kiekį kraujyje ir pagerinti jautrumą insulinui. Tyrimai parodė, kad cikorijos šaknų ekstraktas gali turėti hipoglikeminį poveikį ir būti naudingas gydant diabetą.
 • Baltųjų pupelių ankščių ekstraktas: Baltųjų pupelių ankščių ekstraktas (Phaseolus vulgaris) gali padėti sumažinti gliukozės kiekį kraujyje, sulėtindamas virškinimą ir angliavandenių pasisavinimą. Tyrimai patvirtina jo galimą vaidmenį kontroliuojant diabetą ir mažinant gliukozės kiekį kraujyje po valgio.
 • Spanguolių lapų ekstraktas: spanguolėse (Vaccinium myrtillus) yra antocianinų, kurie gali padėti pagerinti gliukozės kiekį kraujyje ir padidinti jautrumą insulinui. Tyrimai parodė, kad uogos gali turėti antihiperglikeminių savybių ir gali būti naudingos gydant diabetą.
 • Šilkmedžio lapų ekstraktas: šilkmedžio (Morus alba) sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, tokių kaip mukulaginai, kurie gali padėti sumažinti gliukozės kiekį kraujyje ir padidinti jautrumą insulinui. Tyrimai patvirtina galimas antidiabetines šilkmedžio lapų ekstrakto savybes.
 • Magnis: Magnis yra svarbus mineralas, dalyvaujantis angliavandenių apykaitoje ir cukraus kiekio kraujyje reguliavime. Magnio papildai gali padėti pagerinti gliukozės kontrolę pacientams, sergantiems cukriniu diabetu.
Gluconix

Kaip vartoti, kaip paimti

 1. Dozavimas: Paprastai rekomenduojama gerti po 1 Gluconix kapsulę vieną ar du kartus per dieną, geriausia valgio metu. Dozavimas gali skirtis priklausomai nuo individualių poreikių.
 2. Išlaikyti reguliarumą: siekiant geriausių rezultatų, rekomenduojama reguliariai vartoti Gluconix kapsules . Nepraleiskite jokios dozės ir nekoreguokite dozės.
 3. Gerti vandenį: Kapsules reikia nuryti visas, užsigeriant dideliu kiekiu vandens. Kapsulių nekramtykite ir nekramtykite.
 4. Dietos ir fizinio aktyvumo laikymasis: Be Gluconix kapsulių vartojimo, svarbu laikytis sveikos, maistingų medžiagų turinčios mitybos ir aktyvaus gyvenimo būdo. Reguliarus pratimas ir angliavandenių suvartojimo kontrolė gali padėti kontroliuoti gliukozės kiekį kraujyje.

Štai keletas nuomonių ir komentarų iš tikrųjų vartotojų iš forumų

„Ilgą laiką kovoju su diabetu ir neseniai pradėjau vartoti Gluconix kapsules . Ir turiu pripažinti, kad esu labai sužavėta! Nuo tada, kai pradėjau vartoti Gluconix, pastebėjau, kad labai pagerėjo gliukozės kiekis kraujyje. Mano cukraus lygis yra stabilesnis ir man pavyko sumažinti reikalingą insulino kiekį. Be to, mano energija ir gyvybingumas padidėjo. Esu dėkingas atradęs šį produktą ir tikrai rekomenduosiu jį kitiems diabetu sergantiems pacientams.

Štai keletas nuomonių ir komentarų iš tikrųjų vartotojų iš forumų

„Kaip metro vairuotojas, aš visada judu ir turiu susitvarkyti savo diabetą, kad galėčiau efektyviai ir saugiai atlikti savo darbą. Nuo tada, kai pradėjau vartoti Gluconix kapsules , pastebėjau didelį cukraus kiekio kraujyje skirtumą. Jie yra stabilesni ir lengviau prižiūrimi tiksliniame diapazone. Taip pat patyriau daugiau energijos ir didesnį protinį aiškumą. Gluconix man buvo didžiulė parama ir manau, kad tai yra svarbi mano kasdienio diabeto valdymo režimo dalis.

Gluconix Price, oficiali gamintojo svetainė – nuolaida, Kur įsigyti

Gluconix produkto kaina dabar yra mega akcija, šiuo metu gamintojas taiko 50% nuolaidą. Norėdami pateikti užsakymą, apsilankykite oficialioje gamintojo svetainėje, kur nereikia reklamos kodo. Tiesiog užpildykite užsakymą internetu ir atstovas susisieks su jumis. Atkreipkite dėmesį, kad prekių, kurioms taikoma akcija, skaičius yra ribotas ir pasiūlymas galioja ribotą laiką. Mokėjimas atliekamas pristatymo metu.

Parašykite komentarą