Cardiform – ar tai veikia? Sukčiavimas? Atsiliepimai, forumas, vaistinė, kaina, kur nusipirkti

Cardiform – aukštas kraujospūdis  , paprastai vadinamas „  hipertenzija “, yra būklė, susijusi su aukštu kraujospūdžiu arterijose. Kadangi tai yra kitų ligų, tokių kaip insultas ir širdies priepuolis, išsivystymo rizikos veiksnys, labai svarbu užkirsti kelią simptomams.

Deja, nėra specifinio vaisto, galinčio visiškai panaikinti aukštą kraujospūdį, tačiau kadangi tai yra  lėtinė liga,  ja sergantys žmonės su šia problema turės kovoti visą likusį gyvenimą.

Tačiau daugelis vaistų nuo aukšto kraujospūdžio gali sukelti priklausomybę arba sukelti rimtą šalutinį poveikį. Be to, galima šiek tiek  keisti gyvenimo būdą  (nevartoti alkoholio, nerūkyti, laikytis dietos, kurioje mažai riebalų, cukraus ir druskos, reguliariai judėti) ir vartoti natūralius maisto papildus.

Vienas iš jų yra  Cardiform –  produktas, pagamintas iš visiškai ekologiškų ingredientų  , kuris pasirodė esąs labai naudingas kovojant su staigiais kraujospūdžio pokyčiais tiek vyrams, tiek moterims. Iš karto pažvelkime į visas jo savybes.

>>>-50% Kaina – Oficiali Svetainė<<<<

10 dalykų, kurie gali padidinti kraujospūdį

Iš išorės neįmanoma nustatyti, ar turite  aukštą kraujospūdį  . Galite jaustis puikiai, tačiau jūsų kraujo jėga prieš jūsų arterijų sieneles gali būti tokia stipri, kad lėtai sukelia žalą, kuri padidina  širdies ligų  ,  insulto  ir inkstų nepakankamumo riziką.

Taigi patartina paprašyti  gydytojo pasitikrinti kraujospūdį sulaukus 45 metų  (arba anksčiau, jei turite kitų rizikos veiksnių, tokių kaip  diabetas  , rūkymas,  antsvoris  arba jūsų šeimoje buvo ankstyvos širdies ar inkstų ligos). Tikrinimas turėtų būti atliekamas kasmet, nors daugelis bendrosios praktikos gydytojų atlieka kraujospūdžio tyrimą kaip įprastą kiekvieno paciento apsilankymo dalį.

Tačiau yra keletas žinomų pagrindinių veiksnių, kurie padidina jūsų riziką:

1. Amžius  – daugeliui žmonių svarbiausias veiksnys, lemiantis aukštą kraujospūdį, yra amžius. Su amžiumi mūsų arterijos standėja. Tai reiškia, kad tas pats kraujo tūris yra priverstas į mažesnį plotą, todėl kraujospūdis gali pakilti, kartais labai.

Kad įsivaizduotumėte, kokį įtampą tai sukelia jūsų širdžiai, pagalvokite apie spaudimą, kurio jums reikia, kai susprogdinate apvalų balioną, palyginti su tuo, kiek reikia susprogdinti vieną iš tų ilgų, liesų balionų, iš kurių gaminami balionai.

Šešiasdešimt procentų 60 metų ir vyresnių žmonių turi aukštą kraujospūdį. Tačiau amžius neturi būti veiksnys. Ekspertai atkreipia dėmesį į tradicines populiacijas, tokias kaip Brazilijos vietinės tautos, kuriose su amžiumi reikšmingai nepadidėja kraujospūdis. Tai rodo, kad pagrindinis veiksnys yra mūsų vakarietiškas gyvenimo būdas, ypač druskos vartojimas.

Patikrinti: Cardione.

>>>-50% Kaina – Oficiali Svetainė<<<<

Cardiform

>>>-50% Kaina – Oficiali Svetainė<<<<

2. Šeimos istorija  – Ar vienas ar abu tėvai turėjo aukštą kraujospūdį? Šeimos istorija prisideda prie 2–10 procentų rizikos susirgti aukštu kraujospūdžiu per ateinančius ketverius metus, priklausomai nuo amžiaus ir nuo to, ar vienas ar abu tėvai turėjo kraujospūdžio problemų. Atrodo, kad dalyvauja daug genų, kurių kiekvienas daro nedidelį poveikį.

3. Rūkymas  – tai padidina riziką susirgti aukštu kraujospūdžiu, o vyresnio amžiaus žmonės labiau rizikuoja. Rūkymas žymiai padidina širdies ligų ar insulto riziką esant tam tikram aukšto kraujospūdžio lygiui, palyginti su nerūkančiu asmeniu.

4. Alkoholio perteklius  – reguliarus  alkoholio vartojimas  aiškiai siejamas su aukštu kraujospūdžiu. Atrodo, kad jis ypač ryškų poveikį rūkančių vyresnio amžiaus moterų kraujospūdžiui. Jiems 20 gramų alkoholio per dieną arba du standartiniai gėrimai gali padidinti kraujospūdį 9,6 virš 5,2 mmHg. (Hg yra cheminis gyvsidabrio simbolis. Kraujospūdis matuojamas gyvsidabrio stulpelio milimetrais. Daugiau informacijos apie kraujospūdžio matavimą rasite  dokumentuose apie hipertenziją  .) Tačiau reguliarus gausus gėrimas gali žymiai padidinti kraujospūdį, kartais pakankamai stiprų, kad ištiktų insultas. Alkoholis taip pat gali turėti įtakos kraujospūdį mažinančių vaistų veiksmingumui.

5. Antsvoris arba  nutukimas – nutukimas padidina riziką susirgti aukštu kraujospūdžiu per ateinančius ketverius metus 6 proc. Didžiausią pavojų kelia pertekliniai riebalai aplink juosmenį.

6. Mažas fizinis aktyvumas  – įrodyta, kad daug laiko prie televizoriaus praleidžiančių ir mažai fizinio aktyvumo praleidžiančių žmonių kraujospūdis 3-4 mmHg didesnis nei aktyvesnių žmonių.

7. Inkstų liga  – uždegimas ir infekcija (be kita ko) gali sukelti inkstų ligą, kuri yra pagrindinė aukšto kraujospūdžio priežastis. O kai turite aukštą kraujospūdį, tai gali pabloginti inkstų ligą. Asmuo, kurio inkstų funkcija normali ir kuris yra ankstyvoje aukšto kraujospūdžio stadijoje, gali susirgti inkstų liga per ateinančius šešerius metus, jei nebus gydomas nuo aukšto kraujospūdžio.

8. Cukrinis diabetas  – aukštas kraujospūdis daug dažniau pasireiškia diabetu sergantiems žmonėms (60 procentų 2 tipo cukriniu diabetu sergančių žmonių ir 40 procentų 1 tipo cukriniu diabetu sergančių žmonių turi aukštą kraujospūdį.

9. Natrio perteklius maiste  – Natrio chloridas yra pagrindinis  natrio šaltinis daugumoje maisto produktų  , taip pat cheminis paprastosios druskos pavadinimas. Didėjant natrio kiekiui kraujyje, kraujagyslės sulaiko vandenį, kad subalansuotų natrio koncentraciją. Šis papildomas vanduo padidina kraujo tūrį kraujagyslėse, todėl padidėja kraujospūdis.

Į maistą dedamos druskos kiekio mažinimas yra labai ribotas, nes 75 procentai suvartojamos druskos slypi perdirbtuose maisto produktuose (dažnai manome, kad maistas mums nėra blogas, pavyzdžiui, duona ir dribsniai pusryčiams). Rekomenduojamas didžiausias druskos suvartojimas yra mažesnis nei 6 gramai per dieną, tačiau dauguma australų valgo daugiau. Kai kuriose picose išsinešti yra 13 gramų! Vien duona sudaro 20 % suvartojamos druskos, o perdirbta mėsa – 15 %. Prieskoniuose, padažuose ir marinatuose, kuriuos dedame į patiekalus, dažnai būna daug druskos.

10. Retos priežastys  – apie 5 procentai žmonių, turinčių aukštą kraujospūdį, turi specifinę priežastį, dažniausiai susijusią su inkstais, aorta (pagrindine arterija, pernešančia kraują iš širdies) arba hormoninėmis ligomis. Skirtingai nuo dažniausiai pasitaikančių aukšto kraujospūdžio formų, kurias paprastai reikia gydyti visą gyvenimą, daugelis šių retų aukšto kraujospūdžio priežasčių yra gydomos.

Cardiform Kas tai yra ir kaip jis veikia

Cardiform yra  maisto papildas kapsulėse  , kurio tikslas – kontroliuoti kraujospūdį ir taip veiksmingai užkirsti kelią tam tikroms ligoms, tokioms kaip insultas ar širdies priepuolis.

Jo efektyvumą atkuriant idealų širdies ir kraujagyslių funkcionalumą lemia formulė, kurioje dera natūralios veikliosios medžiagos ir labai stiprūs vitaminai. Tarp jų svarbiausias yra  bioflavonoidas  iš augalų, tokių kaip laukinis maumedis, plačiai esantis kiekvienoje Cardiform kapsulėje .

Dabar ši medžiaga taip pat naudojama daugelyje kitų produktų, skirtų aukštam kraujospūdžiui gydyti, tačiau tik Cardiform sudėtyje yra pakankamai, kad būtų sukurtas teigiamas poveikis. Be to, produkto gydomąją galią  sustiprina ir kitos natūralios veikliosios medžiagos  , turinčios įrodytas gydomąsias savybes.

>>>-50% Kaina – Oficiali Svetainė<<<<

Cardiform

Savybės ir privalumai

Cardiform tabletės , tinkamai vartojamos kasdien ir tam tikrą laiką, gali  sustabdyti hipertenzijos simptomus,  tokius kaip galvos skausmas, neryškus matymas, prakaitavimas, mieguistumas, sunku susikaupti, irzlumas ir nuotaikos.

Šio produkto dėka galėsite:

  • Atkurti kraujagyslių tonusą ir elastingumą vienu kursu;
  • Jie harmoningai reguliuoja širdies darbą;
  • Krūtinės anginos ir aritmijų, kurios yra tiesioginis staigių slėgio pokyčių poveikis, pašalinimas;
  • Sumažinkite nervingumą ir nuotaikos svyravimus.
  • Galiausiai buvo įrodyta, kad Cardiform taip pat gali būti naudinga siekiant pagerinti kai kuriuos insultą išgyvenusių pacientų simptomus, tokius kaip judėjimo ir pažinimo gebėjimų apribojimas.

>>>-50% Kaina – Oficiali Svetainė<<<<

Cardiform Kaip tai daroma? Sudėtis ir sudėtis

Visą dėmesį  skiriame nepaprastai Cardiform kompozicijai , kuri laimėjo metų atradimo titulą kaip tarptautinio medicinos apdovanojimo dalis.

Kiekvienoje papildo kapsulėje yra:

  • Dilgėlė  : ši lauko žolė naudinga kovojant su nervingumu ir nuotaikų kaita,  gerina kraujotaką  , plečia kraujagysles ir tirpdo visus krešulius;
  • Gudobelės vaisių ekstraktas : puikiai tonizuoja širdies raumenį, mažina cholesterolio kiekį ir neleidžia susidaryti aterosklerozinėms plokštelėms, kurios gali sukelti kraujagyslių išemiją;
  • Vitaminas B6  (piridoksinas): turi kraujospūdį mažinantį poveikį, nes pašalina skysčių perteklių;
  • Vitaminas B2  (riboflavinas): palengvina raudonųjų kraujo kūnelių susidarymą ir ląstelių atstatymą;
  • Vitaminas B1 (tiaminas): užtikrina tinkamą mūsų centrinės nervų sistemos funkcionavimą.

Cardiform Kaip vartoti? Naudojimo ir dozavimo instrukcijos

Kiekvienoje Cardiform pakuotėje yra 20 kapsulių po 500 mg. Gamintojo rekomenduojama dozė yra  1 tabletė 2 kartus per dieną  (ryte ir vakare).

Pirmieji kraujospūdžio stabilizavimo efektai bus jaučiami  praėjus 6 valandoms nuo pirmojo vartojimo  . Minimalus gydymo kursas yra 20/30 dienų, tačiau galima tęsti Cardiform vartojimą ir ilgiau.

Cardiform Kontraindikacijos ir šalutinis poveikis

Kadangi Cardiform  yra maisto papildas, pagamintas iš natūralių ingredientų, jis neturi kontraindikacijų  ir gali būti saugiai vartojamas kaip priedas prie gyvenimo būdo pokyčių, priimtų gydant hipertenziją.

Tik tam tikrų kategorijų žmonės, pavyzdžiui, nėščios ir žindančios moterys ir žmonės, kurie jau sirgo širdies liga ir (arba) jau vartoja vaistus nuo aukšto kraujospūdžio, prieš pradėdami vartoti Cardiform turėtų pasitarti su gydytoju .

>>>-50% Kaina – Oficiali Svetainė<<<<

Cardiform

Ar Cardiform tikrai veikia, ar neveikia?

Maisto papildo Cardiform veiksmingumą nuo hipertenzijos  patvirtina daugybė laboratorinių tyrimų.

Visų pirma, 2016 metais Kardiologijos institute atliktame tyrime buvo lyginamos 2 hipertenzija sergančių savanorių grupės, pirmajai grupei buvo skirta Cardiform , o antrajai – placebas.

Rezultatai nustebino: pirmosios grupės žmonėms pavyko 100% stabilizuoti kraujospūdį, 90% pašalinti kraujo krešulius venose ir 99% kontroliuoti bet kokią aritmiją.

Toli gražu nepretenduoja į stebuklingą produktą, tiesa ta, kad Cardiform yra produktas, kuris tiek eksperimentinėje fazėje, tiek po pristatymo pasirodė esąs tikrai naudingas sprendžiant problemas, susijusias su aukštu kraujospūdžiu ir prasta kraujotaka.

>>>-50% Kaina – Oficiali Svetainė<<<<

Cardiform atsiliepimai ir komentarai

„Cardiform “ buvo  pristatytas prieš kelerius metus  , tačiau jau sulaukė daugybės patvirtinimų, kaip rodo  daugybė internete pateiktų atsiliepimų  . Tie, kurie jau bandė, patvirtina, kad tai yra produktas, kuris veikia.

Daugelis gydytojų ir kardiologų taip pat patvirtina jo veiksmingumą savo pacientams, pabrėždami natūralių jame esančių ingredientų svarbą.

Čia surinkome keletą įdomiausių nuomonių apie Cardiform , kurios gali padėti suprasti, ar šis produktas gali būti naudingas ir jums:

„ Prieš dvejus metus man visada svaigo galva ir buvo nuotaikos, todėl nuėjau pas gydytoją manydama, kad jaučiu stresą. Vietoj to aš sužinojau, kad kenčiu nuo aukšto kraujospūdžio.

Iš pradžių į šią problemą žiūrėjau lengvai, apsiribodama alkoholio ir cigarečių ribojimu. Prieš vieną dieną maždaug prieš 10 mėnesių patyriau nedidelį insultą. Tada mano gydytojas papasakojo apie Cardiform .

Aš geriu vieną tabletę per dieną simptomams kontroliuoti. Nuo to laiko aš jaučiuosi daug geriau ir neturiu jokių širdies ar neurologinių atkryčių! 

Kaina ir kur pirkti

„Cardiform  “ neparduodama  vaistinėse  ir jo negalima rasti „  Amazon“  . Vienintelis būdas įsigyti šį gaminį su visišku saugumu ir garantija yra  oficialioje svetainėje  . Be tikslesnės „ Cardiform “ sudėties ir daugybės teigiamų poveikių kraujospūdžiui nuorodos, oficialioje svetainėje galite rasti kainą, kuriai dažnai taikomos tikrai palankios  nuolaidos.

>>>-50% Kaina – Oficiali Svetainė<<<<

Parašykite komentarą