Alkotox lašai – neigiami atsiliepimai, nuomonės, kaina, forumas, vaistinė, kur nusipirkti

Alkotox nėra dirbtinis vaistas, dėl 100% natūralių ingredientų jis kovoja su alkoholizmu ir visomis jo fizinėmis bei psichinėmis pasekmėmis.

Alkotox yra lašelių pavidalu, gali būti dedamas į bet kokį gėrimą, kad „išgydytų“ nuo alkoholizmo, net ir tiems, kurie patys to nedaro: dėl to skonis visai neegzistuoja.

Jie buvo išbandyti 1000 žmonių ir nustatyta, kad 75% sumažino suvartojamo alkoholio kiekį, o 25% visiškai pašalino alkoholį iš savo organizmo.

>>>>>-50% Alkotox<<<<<<

alkotox

Kas yra alkoholizmas ar alkoholio vartojimo sutrikimas?

Alkoholizmas turi daugybę apraiškų, įskaitant piktnaudžiavimą alkoholiu ir priklausomybę nuo alkoholio. Šiandien tai vadinama alkoholio sutrikimu.

Taip atsitinka, kai išgeriate tiek daug, kad jūsų kūnas ilgainiui tampa priklausomas arba priklausomas nuo alkoholio. Kai tai atsitiks, alkoholis bus svarbiausias dalykas jūsų gyvenime.

Žmonės, kurie piktnaudžiauja alkoholiu, ir toliau geria, net jei tai turi neigiamų pasekmių, pavyzdžiui, netenka darbo ar sugriauna santykius su mylimais žmonėmis. Jie gali žinoti, kad alkoholio vartojimas neigiamai veikia jų gyvenimą, tačiau dažnai to nepakanka norint nustoti gerti.

Kai kurie žmonės geria alkoholį tiek, kad sukelia problemų, bet nėra fiziškai priklausomi nuo alkoholio. Anksčiau tai buvo vadinama alkoholio vartojimu.

kokios priežastys

Alkoholio vartojimo sutrikimų priežastis vis dar nežinoma. Alkoholio vartojimo sutrikimai atsiranda, kai išgeriame tiek gėrimų, kad smegenyse vyksta cheminiai pokyčiai. Šie pokyčiai padidina alkoholio vartojimo metu patiriamą malonumą. Norisi gerti dažniau, net jei tai blogai.

Ilgainiui malonūs alkoholio vartojimo pojūčiai išblėsta, o alkoholio sutrikimą turintis žmogus pradeda gerti, kad išvengtų abstinencijos simptomų. Šie abstinencijos simptomai gali būti gana nemalonūs ir netgi pavojingi.

Alkoholio vartojimo sutrikimai dažniausiai išsivysto palaipsniui, laikui bėgant. Taip pat žinoma, kad bėgioja šeimose.

>>>>>-50% Alkotox<<<<<<

Kokie yra rizikos veiksniai?

Nors tiksli alkoholio vartojimo sutrikimų priežastis nežinoma, yra tam tikrų veiksnių, galinčių padidinti šios būklės išsivystymo riziką.

Žinomi rizikos veiksniai:

 • daugiau nei 15 gėrimų per savaitę, jei esate vyras
 • daugiau nei 12 gėrimų per savaitę, jei esate moteris
 • Daugiau nei 5 gėrimai bent kartą per savaitę (valgymas)
 • tėvas, turintis alkoholio vartojimo sutrikimų
 • psichikos sveikatos problema, tokia kaip depresija , nerimas ar šizofrenija

Didesnė alkoholio vartojimo sutrikimų rizika gali būti, jei:

 • Esate jaunas suaugęs žmogus, patiriantis šiuolaikinį spaudimą
 • žema savigarba
 • patiriate didelį streso lygį
 • jie gyvena šeimoje ar kultūroje, kur alkoholio vartojimas yra plačiai paplitęs ir priimtinas
 • artimas giminaitis kenčia nuo piktnaudžiavimo alkoholiu
alkotox

Kokie simptomai?

Alkoholio vartojimo sutrikimų simptomai yra pagrįsti elgesiu ir fiziniu priklausomybės nuo alkoholio poveikiu.

Žmonės, turintys alkoholio vartojimo sutrikimų, gali elgtis taip:

 • geria vienas
 • gerkite daugiau, kad pajustumėte alkoholio poveikį (didelė tolerancija)
 • būsite agresyvus arba piktas, kai paklausite apie savo gėrimo įpročius
 • tu nevalgai arba valgai blogai
 • asmeninės higienos nepaisymas
 • dėl girtavimo neturi darbo ar mokyklos
 • nesugebėjimas kontroliuoti alkoholio vartojimo
 • rasti pasiteisinimų gėrimui
 • ir toliau gerti, net jei kiltų teisinių, socialinių ar ekonominių problemų
 • svarbios socialinės, darbo ar laisvalaikio veiklos atsisakymas dėl alkoholio vartojimo

Žmonės, turintys alkoholio sutrikimų, taip pat gali patirti šiuos fizinius simptomus:

 • potraukis alkoholiui
 • abstinencijos simptomai negeriant, įskaitant drebulį, pykinimą ir vėmimą
 • drebulys (nevalingas tremoras) išgėrus ryte
 • atminties sutrikimai (tamsėjimas) po nakties išgėrimo
 • sveikatos būklės, tokios kaip alkoholinė ketoacidozė (įskaitant dehidratacijos simptomus) arba kepenų cirozė

>>>>>-50% Alkotox<<<<<<

alkotox

Kaip veikia Alkotox?

Norint veiksmingai atlikti savo funkciją, Alkotox reikia leisti du kartus per dieną maždaug mėnesį, net jei nauda pastebima nuo pirmųjų gydymo dienų.

Įlašinamų lašų skaičius kartais skiriasi, priklausomai nuo žmogaus alkoholizmo laipsnio ir, žinoma, visada išlaikant tinkamą pusiausvyrą. Neigiamas šalutinis poveikis ir alerginės reakcijos yra nulis: gali pasireikšti tik alergija veikliosioms medžiagoms, net jei jos yra tikrai retos.

Kiekvienas ingredientas, griežtai kilęs iš motinos gamtos, atitinka savo paskirtį ir naudą:

 • čiobrelių ekstraktas : pašalina alkoholio gaminamus toksinus, todėl pagerėja virškinimo trakto veikla.
 • saldymedžio šaknis : stabilizuoja inkstų veiklą ir atkuria alkoholio sunaikintą imuninę apsaugą.
 • Jonažolės ekstraktas : malšina nervingumą ir gerina nuotaiką.
 • Kudzu šaknies ekstraktas : gydomasis nakties prieš vakarinį girtavimą ingredientas; atkuria tvarką širdyje.
 • pipirmėčių ekstraktas : mažina norą gerti, palaiko psichologinio faktoriaus atsinaujinimą.

Ar tai apgaulė?

Nors visa tai gali „atrodo per gerai, kad būtų tiesa“, tai tiesa, ir kaip! Tiesą sakant, daugelis teigiamų atsiliepimų iš klientų ir ekspertų patvirtina šio produkto autentiškumą.

Neigiamos nuomonės pasitaiko labai retai ir jos beveik nėra, dažniausiai rašo žmonės, įsigiję klastotę ar gaminį, kuris neatitinka jų individualių aplinkybių, arba žmonės, kurie neperskaitė pakuotės lapelio. Oficiali svetainė yra gerai organizuota, joje nagrinėjama visa Alkotox dinamika ir savybės, todėl galime paneigti sukčiavimo galimybę.

Žmonių, perkančių Alkotox dėl priklausomybės nuo alkoholio, nuomonės:

Mano pora apie 9 mėnesius sirgo sunkiu alkoholizmu. Jis visada buvo blogos nuotaikos, blogai elgėsi su manimi ir mūsų sūnumi, o namo grįžo 4 valandą ryto, rizikuodamas karjera: tai buvo labai įtempta situacija: jo nuotaika paveikė ir mane, visada jaudinuosi ir jaudinuosi.

Bet vieną dieną perskaičiau straipsnį feisbuke apie tam tikrą Alkotox , kuris išgelbėjo tiek daug žmonių nuo alkoholizmo, ir iškart pagalvojau, kad tai man. Praėjo maždaug 6 mėnesiai, kai mano pora nustojo gerti dėl šio nuostabaus produkto: besišypsantis tėtis ir mylintis draugas, kurį įsimylėjau, sugrįžo. Ačiū Alkotox !

Nelaikau savęs buvusiu alkoholiku, bet tikrai mėgau gerti ir tai per daug paveikė mano profesinį gyvenimą. Geriau eisiu su draugais į aludę, nei liksiu namie, kad kitą dieną baigčiau darbo. Grįžau namo vėlai ir taip pat dažnai keldavausi vėlai į darbą ir keldamas pavojų tam, ką dirbau visą gyvenimą. Kai iš draugo sužinojau apie Alkotox , nusprendžiau atgauti kontrolę.

Vartojau kokius 4 lašus atskiestus du kartus per dieną vandeniu ir po kelių savaičių alaus trūkumo nebejaučiau visai. Labai rekomenduoju šį produktą visiems kaip aš, kurie jau yra per žingsnį nuo alkoholizmo.

Kaina ir kur įsigyti – Alkotox

Alkotox galima įsigyti už pusę kainos oficialioje svetainėje .

Gali atrodyti, kad „ Alkotox “ galima įsigyti kitose svetainėse, pvz., „Amazon“, tačiau neapsigaukite, iš tikrųjų 90% produktų su nuolaida yra padirbti ir negarantuoja visų pirmiau minėtų privalumų, kuriuos gali garantuoti tik visiškai tikras produktas. Taip yra dėl gamintojo rimtumo, kuris nusprendė „ Alkotox“ parduoti tik savo svetainėje, kad nesukeltų pavojaus savo klientų sveikatai.

Todėl Alkotox atrodo tinkamas sprendimas tau, kuris esi alkoholikas, bet nori pakeisti savo gyvenimą arba turi giminaitį, draugą, pažįstamą, kuriam gresia alkoholizmas ir nori jam padėti. Mes parodėme jums sprendimą, jūs turite jį pritaikyti praktiškai!

>>>>>-50% Alkotox<<<<<<

Parašykite komentarą